PopisPOBOČKA: ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, PRAHA, BRNO, HLUBOČKY
Náplň práce:
- vývoj SW pro manipulační a svařovací roboty f. KUKA, FANUC, ABB....
- spolupráce s ostatními útvary společnosti a se zákazníkem
- uvádění strojních zařízení do provozu
- servis, údržba zařízení našich zákazníků

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání v oboru elektro, VŠ vzdělání elektro výhodou
- praxe v oboru je výhodou
- ochotu pracovat v týmu, rozvíjet své znalosti a cestovat
- minimálně pasivní znalost AJ (NJ,RJ), aktivní znalost jazyků AJ (NJ,RJ) výhodou, řidičské oprávnění sk. "B"
- základní znalosti práce s PLC v prostředí STEP 7 resp. TIA portal výhodou
- časovou flexibilitu, analytické a logické myšlení

Nabízíme:
- zajímavou práci na moderních technologiích
- kvalitní pracovní prostředí
- možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
- výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
- stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
- příspěvky na stravování
- týden dovolené navíc
- pružné rozvržení pracovní doby Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDEL a.s. - Žďár nad Sázavou, Strojírenská 2270/38, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

DEL a.s.
  • DEL a.s.
  • Kontakt : Eva Krejčová
  • Telefon : +420 566 657 209
  • E-mail : personalistka@del.cz
  • Adresa : DEL a.s. - Žďár nad Sázavou, Strojírenská 2270/38, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

výhodou

vzdělání

znalosti

oboru

elektro

zařízení

pracovní

njrj

znalost

příspěvky