PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: SecurityNet.cz s.r.o., Letohrad Orlice č.p. 168, 561 51 Letohrad
PRACOVNÍ NÁPLŇ: programování aplikací v PHP, MySQL
PRACOVNÍ DOBA 9.00 - 17:00 hod
POŽADAVKY:
- znalost PHP, HTML, MySQL
- znalost DB PostgreSQL výhodou
- znalost prostředí LINUX výhodou
NABÍZÍME:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- možnost pracovat na zajímavých projektech
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSecurityNet.cz s.r.o., pracoviště Letohrad, Orlice 168, 561 51 Letohrad Mzda minimálně21900 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-09T01:56:57

Společnost

SecurityNet.cz s.r.o.
  • SecurityNet.cz s.r.o.
  • Kontakt : Jakub Kopecký, Petr Pomajbík
  • Telefon : +420 733 127 325,732 445 203
  • E-mail : job@securitynet.cz
  • Adresa : SecurityNet.cz s.r.o., pracoviště Letohrad, Orlice 168, 561 51 Letohrad

Klíčová slova

znalost

php

html

zajímavých

pracovat

možnost

společnosti

stabilní

zaměstnání