PopisPrvní kontakt: e-mailem

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici "Programátor". Požadavky na uchazeče:

Náplň práce:
o vývoj a údržba webových aplikací - modulů na HR systémem
o vývoj mobilních aplikací
o napojování systému na webové služby
o testování a ladění aplikace
o komunikace se zákazníkem - analýza a návrh řešení zákaznických úprav

Požadujeme:
o VŠ vzdělání
o zkušenosti s vývojovém informačních systému a databázových systémů
o nutná znalost C#, ASP.NET, MS Visual Studio 2010 a vyšší, JavaScript, CSS, HTML
o nutná znalost SQL - MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE (PL/SQL Developer)
o výhodou zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací ve MS Visual Studio
o výhodou znalost DevExpress komponent pro MS Visual Studio
o AJ pasivně - manuály
PROFESNÍ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: obchod@m-pro.cz

Místo výkonu práce: Čebín 80, 664 23 Čebín nebo Jeseník Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM - PRO spol. s r. o. - 01, Čebín 80, 664 23 Čebín Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

M - PRO spol. s r.o.
  • M - PRO spol. s r.o.
  • Kontakt : Martin Kubát
  • Telefon : obchod@m-pro.cz
  • Adresa : M - PRO spol. s r. o. - 01, Čebín 80, 664 23 Čebín

Klíčová slova

znalost

visual

aplikací

vyšší

sql

systému

mobilních

čebín

životopis

plsql