PopisNáplň práce: dohled nad chodem technických zařízení budov (řídící systém Siemens), obsluha plynových kotlů, kompresorů tlakového vzduchu, chladících a klimatizačních systémů. diagnostika závad technických zařízení budov, monitoring a analýza spotřeby energie, - provádění drobných oprav zařízení, pracovní režim - nepřetržitý provoz.
Požadujeme: minimálně SOU/výuční list v oboru elektro, platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. §5 podmínkou, §6 výhodou, zkušenosti s obsluhou technických zařízení výhodou, základní dovednosti práce na PC.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti, možnost pracovat s moderním technickým zařízením, příležitost přinášet návrhy na zlepšení, mzdové zařazení dle dovedností až 38 000,- Kč + cca 10% příplatky za směnnost, 15 000 Kč náborový příspěvek (50% po 3 měsících, 50% po 6 měsících), měsíční motivační prémie až 3 000 Kč, pravidelný mzdový růst, odborná školení, získání dalších oprávnění - např. topičský průkaz, obsluha vyhrazených zařízení, možnost dalšího profesního růstu, nápoje zdarma, stravenky.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, stravenky, nápoje zdarma, náborový příspěvek 15 000 Kč atd.
V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v po - pá v 9-16hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěISS Facility Services s.r.o. P2, Vítězná 1, Sedlec, 284 03 Kutná Hora 3 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Jana Halíková
  • Telefon : +420 778 438 004
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o. P2, Vítězná 1, Sedlec, 284 03 Kutná Hora 3

Klíčová slova

zařízení

technických

možnost

měsících

náborový

příspěvek

obsluha

zdarma

nápoje

budov