PopisPožadujeme:
-SŠ technického směru nebo vyučení v oboru provozní elektromontér, elektromechanik
-Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb., minimálně §6, Svářečský průkaz výhodou, Praxe v oboru, Zkušenosti s obsluhou plynových kotelen a tlakových nádob výhodou, ŘP sk. B, Obecná znalost systémů MaR, VZT, Flexibilita, spolehlivost, samostatnost, Základní znalost práce na PC
Bydliště v Luhačovicích či blízkém okolí nutností.

Náplň práce:
Jedná se o práci v hotelové údržbě ve dvousměnném provozu.
Kontrola, údržba, opravy budov a technologických zařízení.
Preventivní a běžná údržba zařízení, odstraňování závad.

Výhody: Týden dovolené navíc, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, zaměstnanecké stravování, příspěvek na penzijní připojištění apod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLázně Luhačovice, a. s. - hotel Palace, nám. 28. října 441, 763 26 Luhačovice Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-09-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-15T02:06:26

Společnost

Lázně Luhačovice, a. s.
  • Lázně Luhačovice, a. s.
  • Kontakt : Magdalena Kratochvílová
  • Telefon : +420 577 682 213
  • Adresa : Lázně Luhačovice, a. s. - hotel Palace, nám. 28. října 441, 763 26 Luhačovice

Klíčová slova

údržba

výhodou

oboru

znalost

požadujemesš

technologických

budov

opravy

dvousměnném

provozukontrola