PopisMísto výkonu práce: ÚV Milence
POŽADUJEME: vyučení nebo SŠ - obor zámečník, svářečské zkoušky plamenem, elektrodou, v CO2, samostatnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru vítána
PRACOVNÍ NÁPLŇ: preventivní a běžná údržba strojního vybavení úpravny vody, zjišťování a lokalizace závad, jejich odstraňování, údržba areálu úpravny vody, údržba rozvodných řadů a čerpacích stanic, běžné zámečnické a údržbářské práce
NABÍZÍME:jistotu a stabilitu tradiční firmy, odpovídající platové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, možnost dalšího profesního vzdělávání
BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, 3 sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, slevy na mobilní tarify
Pro další informace volejte vedoucího úpravny vody p. Koláře, tel. 602 377 421
Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem elektronicky na e-mail zdenek.kolar@vodospol.cz, nebo poštou na adresu: VODOSPOL s.r.o., Ostravská 169, 339 01 Klatovy.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKlatovy, Ostravská 169/IV Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-17T03:51:50

Společnost

VODOSPOL s. r. o.
  • VODOSPOL s. r. o.
  • Kontakt : ŽIVOTOPIS
  • Telefon : +420 602 352 166
  • Adresa : Klatovy, Ostravská 169/IV

Klíčová slova

vody

údržba

úpravny

práce

příspěvek

days

volejte

informace

tarify pro

mobilní