PopisMísto výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219
Náplň práce: mechanické opravy obráběcích a kovacích strojů, provádění preventivní údržby a kontroly, instalace nových zařízení vč. údržbářské práce a opravy
Požadujeme: samostatnost, manuální zručnost, kladný a zodpovědný přístup k práci, praxe na obdobné pozici výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou, svářečské oprávnění, které je možné ve firmě prodloužit, rozšířit, případně zajistit nové, vyučení v oboru není podmínkou
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč /měs., smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající a motivující mzdové ohodnocení, zajímavou práci v přátelském kolektivu kmenových zaměstnanců, možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesních školení, příspěvky na dopravu a stravenky, 25 dní dovolené
Kontakt: telefonicky, e-mailem: Prachařová Olga, tel.: 371 519 616, e-mail: o.pracharova@zbirovia.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSládkova 219, 338 08 Zbiroh Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

ZBIROVIA, a.s.
  • ZBIROVIA, a.s.
  • Kontakt : Olga Prachařová
  • Telefon : +420 371 519 616
  • Adresa : Sládkova 219, 338 08 Zbiroh

Klíčová slova

práce

práci

ohodnocení

místo

dobu

zajímavou

mzdové

motivující

odpovídající

neurčitou