PopisPracoviště: Univerzita Palackého v Olomouci, fakulta tělesné kultury, tř. Míru č.p. 117/16, Olomouc, (konečná zastávka tram 2 a 7).
Předpokládaný nástup: dle dohody možný ihned.
Vaším úkolem bude: Vykonávat komplexní údržbu na objektech FTK UP v areálu Olomouc - Neředín.
Požadavky:
- preferujeme vzdělání a praxi v oboru elektrikář, vodoinstalatér, topenář nebo zámečník,
- manuální zručnost, ochota, samostatnost a morální bezúhonnost.
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení,
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Hrubá mzda: 18.000 - 23.000 Kč, dle odborné kvalifikace.
Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete na e-mail miloslav.konrad@upol.cz a ladislava.meluchova@upol.cz nebo poštou na adresu: personální oddělení FTK UP, Třída Míru 117, 771 11 Olomouc.
Přečtěte si, prosím, poučení o zpracování osobních údajů na této adrese: https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju/. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUniverzita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné kultury, tř. Míru 117/16, Neředín, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Univerzita Palackého v Olomouci
  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • Kontakt : Miloslav Konrád
  • Telefon : +420 585 636 020
  • Adresa : Univerzita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné kultury, tř. Míru 117/16, Neředín, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

dle

ftk

míru

olomouc

vzdělání

pracoviště

kvalifikace strukturovaný

dosavadní

přehledem

životopis