PopisNáplň práce: Údržba strojního a technologického zařízení, odstraňování poruch a opravy strojních zařízení.
Požadujeme: Zkušenosti s prací na soustruhu a frézce, platné svářečské zkoušky na CO, praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou.
Nástup dle dohody.
Vhodné i pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody: Osob. ohodnocení, 13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, věrnostní bonusy, dotované stravování, firemní autobus z Třebíče a Mor. Budějovic.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěU Kapličky 591, 675 21 Okříšky Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Skýpalová
  • Telefon : +420 770 181 818,568 619 933PO-PÁ8:00-15:00hod.
  • E-mail : prace@fraenkische-cz.com
  • Adresa : U Kapličky 591, 675 21 Okříšky

Klíčová slova

náplň

dovolené

dohody vhodné

absolventy zaměstnanecké

výhody

osob

ohodnocení

mzda

týdnů

věrnostní