PopisPracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté na dobu neurčitou), 37,5 h/týdně
Náplň práce: zámečnické a potrubářské práce, řezání, broušení, ukosování potrubních dílů
Požadavky: vzdělání: obor strojní
Ostatní požadavky: řidičský průkaz skupiny B; výpis z rejstříku trestů a zdravotní stav slučitelný s pracovní pozicí; spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pololetní odměny nad rámec hrubé mzdy
V případě zájmu kontaktujte na uvedený e-mail: Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěI&C Energo a.s. - JE Temelín, Temelín 2, 373 01 Temelín Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

I&C Energo a.s.
  • I&C Energo a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Dědičová
  • E-mail : zdedicova@ic-energo.eu
  • Adresa : I&C Energo a.s. - JE Temelín, Temelín 2, 373 01 Temelín

Klíčová slova

pracovní

dobu

práce

připojištění

pozicí

spolehlivost

zodpovědnost

samostatnost

schopnost

pracovat