PopisDruh práce:průvodce a uklízeč
Zařazení: neúředník, oddělení školství a marketingu Odboru školství a rozvoje
Hlavní náplň činnosti: doprovázení skupin návštěvníků expozic zámku Fryštát a provádění úklidových prací v historických interiérech expozic
Platová třída: 5 (platový tarif od 13.160 do 19.870 Kč podle délky započitatelné praxe)
Místo výkonu práce: Karviná
Délka pracovního poměru: doba určitá po dobu sezóny na zámku Fryštát, tj. do 31.10.2019
Požadavky:
- ovládání MS Windows na úrovni ECDL.
Výhodou:
- osvědčení či certifikát ECDL (European Computer Driving Licence),
- praxe jako průvodce,
- dobrá znalost angličtiny nebo jiného cizího jazyka.
Lhůta pro podání přihlášky: do 31 ledna 2019
Co musí písemná přihláška obsahovat a jaké doklady uchazeč připojí k přihlášce, to vše najde zde: https://www.karvina.cz/magistrat/uredni-deska?category=10&submit=Filtrovat
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFryštátská 72/1, Fryštát, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně19870 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-19T03:50:51

Společnost

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARVINÁ
  • STATUTÁRNÍ MĚSTO KARVINÁ
  • Kontakt : Barbara Pastuchová
  • Telefon : +420 596 387 111
  • Adresa : Fryštátská 72/1, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

fryštát

zámku

školství

druh

licence

znalost

dobrá

průvodce

praxe

computer