PopisMísto výkonu práce: Aperam Stainless Service & Solutions Tubes CZ s.r.o., se sídlem Předlická 26, Ústí nad Labem.
Náplň práce:překlady a tlumočení ze ázerbájdžánštiny do češtiny a opačně. Koordinace přidělených pracovníků ze Ázerbájdžánu, pomoc se zapracováním a zvládáním pracovních procesů. Pomoc v běžném životě, při příjezdu do ČR, ubytování, tlumočení v rámci Adeccco day, při návštěvách lékaře, zařizování bankovních účtů.
Požadujeme: dobré organizační a komunikační schopnosti.
Jazyk - čeština, ázerbájdžánština, ruština - podmínkou, angličtina - výhodou.
Nabízíme: mzdu 27 000 - 35 000,- Kč.
Kontakt: hlásit se telefonicky.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Marcela Sudíková
  • Telefon : +420 724 611 613
  • E-mail : marcela.sudikova@adecco.co,
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební, Velká hradební 3385/9, 40001 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

tlumočení

pomoc

místo

dobré

ubytování

rámci

adeccco

day

návštěvách

lékaře