PopisTLUMOČNÍK/-ICE
- Místo výkonu: Akademika Bedrny 531/8a, 500 03 Hradec Králové
- Pracovní poměr na dobu určitou od 1. 11. 2018 do 1. 11. 2019; nepřetržitý provoz, 12hod. směny
- Náplň práce: - Překlady a tlumočení z ázerbájdžánštiny do češtiny a opačně. Koordinace přidělených pracovníků z Ázerbájdžánu, pomoc se zapracováním a zvládáním pracovních procesů. Pomoc v běžném životě, při příjezdu do ČR, ubytování, tlumočení v rámci Adeccco day, při návštěvách lékaře, zařizování bankovních účtů.
- Požadavky: dobré organizační a komunikační schopnosti
- Požadované jazyky - čeština/slovenština; ázerbájdžánština - podmínkou; angličtina, ruština - výhodou
- Nabízíme: 20 dnů dovolené, variabilní složku mzdy až 3.000,- Kč
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (volejte od 8 - 17 hod.), e-mailem
- Kontaktní osoba: pí. Marcela Sudíková, tel. č.: 724 611 613; e-mail: marcela.sudikova@adecco.com
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - pracoviště, Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-02T00:45:10

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Marcela Sudíková
  • Telefon : +420 724 611 613
  • E-mail : marcela.sudikova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - pracoviště, Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

tlumočení

pomoc

jazyky

výhodou

ruština

angličtina

podmínkou

ázerbájdžánština

češtinaslovenština

požadované