PopisPracovní poměr na dobu určitou (1 rok), třísměnný provoz. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: překlady a tlumočení z ázerbájdžánštiny do češtiny a opačně; koordinace přidělených pracovníků z Ázerbájdžánu, pomoc se zapracováním a zvládáním pracovních procesů; pomoc v běžném životě, při příjezdu do ČR, ubytování, tlumočení v rámci Adeccco day, při návštěvách lékaře, zařizování bankovních účtů.

Požadavky: dobré organizační a komunikační schopnosti; jazykové znalosti - podmínkou čeština/slovenština, ázerbájdžánština, výhodou angličtina, ruština.

Zaměstnavatel nabízí: 20 dní dovolené, variabilní složku mzdy až 3.000,- Kč/měs.

Kontakt - paní Sudíková Marcela, tel.: 724 611 613 (od 08:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: marcela.sudikova@adecco.com (zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Českých bratří 338, 547 01 Náchod (Trelleborg Bohemia, a.s.). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - pracoviště, Českých bratří 338, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Marcela Sudíková
  • Telefon : +420 724 611 613(od08:00hod.do17:00hod.)
  • E-mail : marcela.sudikova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - pracoviště, Českých bratří 338, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

práce

tlumočení

hod

pomoc

pracovní

dovolené

dní

nabízí

ruštinazaměstnavatel

angličtina