PopisHledáme pracovníka pro obsazení služebního místa asistent - hasič, tzv. "do výjezdu", s místem výkonu práce na stanicích Teplice, Bílina, Duchcov, územního odboru Teplice, HZS Ústeckého kraje, adresa územního odboru: Riegrova 1898, 415 01 Teplice.
Požadujeme:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru, řidičský průkaz skupiny C výhodou. dále požadujeme: fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost, manuální zručnost, psychická odolnost.
Jedná se o služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění. Pozice je vhodná i pro absolventy. Služební poměr na dobu určitou tří let s předpokladem změny služebního poměru na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Platové zařazení ve 2. tarifní třídě, po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě (NV č. 304/2018 Sb.v platném znění), tj. základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe (rozpětí platového tarifu ve 3 tarifní třídě: od 22 940 Kč do 34 410 Kč) + rizikový příplatek + příplatek za používání ochranné dýchací techniky + možnost osobního ohodnocení po zapracování (cca 1 rok) + příplatky za pohotovosti.
Dále nabízíme směnný provoz (24ti hodinové služby) s týdenní základní dobou služby 37,5 hodiny, 6 týdnů dovolené.
Předpokládané datum ustanovení na služební místo: po absolvování fyzických, osobnostních a zdravotních prověrek.
Náplň služebního místa:
- provádění veškerých složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
- kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
- provádění pravidelné fyzické přípravy.
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání
Aktuální výpis z rejstříku trestů si HZS Ústeckého kraje zajistí sám.
V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.
Písemnou přihlášku a požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu, doručte písemně v termínu od 14.01.2019 do 28.02.2019 na adresu územní odbor Teplice HZS Ústeckého kraje, Riegrova 1898, 415 01 Teplice, nebo emailem na adresu : spisovna.tp@ulk.izscr.cz.
Dotazy k výběrovému řízení, nebo k náplni služební činnosti směřujte na Tel. 950 441 210, nebo 441 203, nebo 950 441 202.
Uchazeči, splňující stanovené podmínky, budou pozváni k absolvování výběrového řízení. Minimální vzděláníÚSV SměnnostTurnusové služby PracovištěHasičský záchranný sbor Ústeckého kraje, územní odbor Teplice, Riegrova č.p. 1898, Trnovany, 415 01 Teplice Mzda minimálně21150 Kč Mzda maximálně31710 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje
  • Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje
  • Kontakt : Vlasta Landová
  • Telefon : +420 950 441 202
  • Adresa : Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje, územní odbor Teplice, Riegrova č.p. 1898, Trnovany, 415 01 Teplice

Klíčová slova

služební

teplice

služebního

kraje

ústeckého

hzs

absolvování

třídě

tarifní

znění