PopisNáplň práce:
-psychodiagnostika dětí a dospívajících
-krizová intervence
-poradenství a konzultace
-terapeutické vedení
-práce s rodinnými příslušníky
Požadujeme:
-ukončené magisterské studium jednooborové psychologie
-absolvovaný kurz psycholog ve zdravotnictví
-zkušenost s dětskou psychodiagnostikou výhodou
-zájem o problematiku poruch z okruhu autistického spektra
Nabízíme:
-zajímavou práci s dětmi a jejich rodinami (diagnostika, krizová intervence, terapie)
-vhodné také pro absolventy
-možnost dalšího vzdělávání, odborné vedení v rámci předatestační přípravy Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHrnčířská 2985, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

Mgr. Zuzana Votrubová
  • Mgr. Zuzana Votrubová
  • Kontakt : Zuzana Votrubová
  • E-mail : zuzana.votrubova@centrum.cz
  • Adresa : Hrnčířská 2985, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

náplň

intervence

autistického

spektra nabízíme zajímavou

práci

dětmi

rodinami

diagnostika

krizová

terapie vhodné