PopisJedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Náplň práce:
telefonická a emailová komunikace se zákazníky, uvádění návštěv, příjem a distribuce pošty, vedení pokladny, evidence služebních aut, zajišťování administrativních prací - asistence personalisty.

Požadujeme:
základní znalost angličtiny.

Nabízíme:
25 dní dovolené; dotované firemní stravování; příspěvek na dopravu; volání zdarma do všech mobilních sítí; pololetní odměny; odměny při životním a pracovním výročí; odborné vzdělávání; firemní akce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: iveta.gresova@tigemma.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBělotín 36, 753 64 Bělotín Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

TIGEMMA, spol. s r.o.
  • TIGEMMA, spol. s r.o.
  • Kontakt : Iveta Grešová
  • Adresa : Bělotín 36, 753 64 Bělotín

Klíčová slova

firemní

odměny

jedná

sítí

dotované

stravování

příspěvek

dopravu

volání

zdarma