PopisRÁMEC VYKONÁVANÝCH ČINNOSTÍ - HLAVNÍ NÁPLŇ:
Samostatné přijímání a vyřizování objednávek ubytovacích a jiných hotelových služeb.
Zpracování nových rezervací, zanesení do evidence.
Příjem, evidence a odhlašování hostů (činnosti související s check-in, check-out).
Správa firemního emailu, rezervačních systému a portálů.
Vedení a předávání pokynů spolupracovníkům zajišťujícím servis apartmánovým hostům.
Prodej a evidence doplňkového sortimentu a obsluha eshopu
Obsluha platebního terminálu.
Pokladní činnosti a evidence skladových zásob.
Tvorba databáze hostů a pravidelné rozesílání newsletterů.
Zajištění úklidu a snídaňového servisu formou vedení stávajícího týmu.
Řízení kvality poskytovaných služeb.
Nabízení a prodej doprovodných služeb.
Komunikace s hosty v českém nebo anglickém jazyce.
Obsluha běžné kancelářské techniky - PC, kopírka, scanner, tiskárna atp.
RÁMEC VYKONÁVANÝCH ČINNOSTÍ - VEDLEJŠÍ NÁPLŇ:
Pozvolné proniknutí do chodu a řízení Prvního volnočasového EKOParku Liberec.
Pracovní doba 8,5h + občasné víkendy dle dohody.
Požadavky: Angličtina slovem i písmem nutností, němčina, polština vítána, ŘP sk. B výhodou.
Časová flexibilita a aktivní přístup ke svěřené pozici, samostatnost, schopnost efektivní. komunikace a prezentace, příjemné vystupování.
Nástup možný ihned.
Zaslat životopis e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSunGarden.cz s.r.o.-002, Venušina 897/5, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

SunGarden.cz s.r.o.
  • SunGarden.cz s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Šťastná
  • Telefon : +420 774 454 239
  • Adresa : SunGarden.cz s.r.o.-002, Venušina 897/5, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

evidence

činností

vykonávaných

činnosti

hostů

rámec

85h

doba

liberec pracovní

ekoparku