PopisC04 z:5/4/2018 a:8/4/2019
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Zaškolení do provozu.
Náplň práce:
- pomocné stavební a výkopové práce.
Požadujeme:
- dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu, dodržování pokynů nadřízeného.
Zaměstnanecké výhody:
- poskytujeme personální stravu a možnost ubytování, prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky (06-14 hod), e-mailem, osobně. Kontakty viz výše.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRV Styl s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, (za Billou), Hlavní 1606, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

RV Styl s. r. o.
  • RV Styl s. r. o.
  • Kontakt : Pavla Běčáková
  • Telefon : +420 724 804 751
  • E-mail : pbecakova@rvstyl.cz
  • Adresa : RV Styl s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, (za Billou), Hlavní 1606, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

stavební

výše

c04z542018a842019 nabízíme

stravu

flexibilitu

dodržování

pokynů

nadřízenéhozaměstnanecké

výhody

poskytujeme