PopisPOŽADUJEME: zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, komunikativnost, znalost NJ (alespoň základy)
NÁPLŇ PRÁCE: práce na recepci - zajištění příjezdů a odjezdů hostů, práce s hotelovým rezervačním systémem, rezervace pobytů, vyřizování e-mailové korespondence, podávání informací hostům, fakturace, výpomoc vedoucímu hotelu
NABÍZÍME: ubytování zdarma, zvýhodněné stravování 25,-Kč/den
Kontakt: Latka Rudolf, tel.: 602 707 075, e-mail: recepce@hotelcertuvmlyn.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěISFIN s.r.o., Hotel Čertův Mlýn, Špičák 132, 340 04 Železná Ruda Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-12-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

ISFIN s.r.o.
  • ISFIN s.r.o.
  • Kontakt : Rudolf Latka
  • Telefon : +420 602 707 075
  • Adresa : ISFIN s.r.o., Hotel Čertův Mlýn, Špičák 132, 340 04 Železná Ruda

Klíčová slova

práce

požadujeme

emailové

korespondence

podávání

informací

hostům

fakturace

výpomoc

vedoucímu