PopisPracovní náplň:
•Měření na vzorcích po stránce elektromechanické
•Vypracování protokolů o výsledcích zkoušek a měření
•Kontrola plnění kvalifikačních plánů pro jednolité řady výrobků
•Optimalizace výrobků s cílem zvýšení robustnosti
•Intenzivní spolupráce s ostatními úseky v rámci projektových cílů
Kvalifikační a další požadavky:
•Vzdělání elektrotechnického směru,
•Praxe s měřením, zkoušením elektrických zařízení výhodou
•Min. §6 vyhlášky č. 50/78
•Znalost německého či anglického jazyka výhodou
•Samostatnost, pečlivost, systematický přístup
Nabízíme:
•Zázemí stabilní společnosti
•Možnost profesního rozvoje
•Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, věrnostní odměny, penzijní připojištění, společenské a sportovní aktivity a další)
Pozice je vhodná i pro absolventy!
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChelčického 1932, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

Festool s.r.o.
  • Festool s.r.o.
  • Kontakt : Monika Trhlíková
  • Telefon : +420 481 645 133
  • Adresa : Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

pracovní

rozvoje široké

vyhlášky

5078 znalost

německého

anglického

jazyka

výhodou samostatnost

pečlivost

systematický