PopisMísto výkonu práce: Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: Balení nábytku a komponentů, jedná se o fyzicky náročnější práce.
POŽADAVKY: Vzdělání střední odborné (vyučen), praxe výhodou, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost, časovou flexibilitu odpovídající pracovnímu nasazení a dodržování výrobních termínů dle plánu výroby, chuť do práce.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Nákli 397, 538 03 Heřmanův Městec Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

BELLAZI company LTD, spol. s r.o.
  • BELLAZI company LTD, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Sixtová
  • Telefon : +420 469 696 503
  • E-mail : lenka.sixtova@bellazi.cz
  • Adresa : K Nákli 397, 538 03 Heřmanův Městec

Klíčová slova

místo

výroby

odpovídající

pracovnímu

nasazení

dodržování

výrobních

termínů

dle

plánu