Popisz: 18.9.2018 Hledáme pracovníka sanitace pro provozovnu v Hladkých Životicích na dvousměnný provoz.
Náplň práce: Provádění, koordinace a kontrola sanitace a úklidu, úklid kanceláří, šaten a sociálních zařízení, spolupráce s externí firmou, objednávka materiálu.Požadujeme pracovitost a spolehlivost, praxe v sanitaci a úklidu nutná. Možnost prodloužení smlouvy na neurčito. Zaměstnanecké výhody: Stravování s příspěvkem zaměstnavatele, zvýhodněné nákupy, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění až 4200 Kč ročně, zaměstnanecké balíčky, výhodné telefonní tarify, příspěvek na dopravu nad 20 km a další
Kontakt: Ing. Ivo Kraus, telefonicky v pracovní dny v době od 8:00 do 14:00 hodin na č.: 734 282 124, písemně na email: kraus.ivo@reznictvi-hh.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŘeznictví H + H, s. r. o., Hlavní 46, 742 47 Hladké Životice Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

Řeznictví H+H, s.r.o.
  • Řeznictví H+H, s.r.o.
  • Kontakt : Ivo Kraus
  • Telefon : +420 734 282 124
  • E-mail : kraus.ivo@reznictvi-hh.cz
  • Adresa : Řeznictví H + H, s. r. o., Hlavní 46, 742 47 Hladké Životice

Klíčová slova

zaměstnanecké

sanitace

zaměstnavatele

příspěvek

úklidu

výhodné

výhody

stravování

příspěvkem

zvýhodněné