PopisHledáme především lidi, kteří mají chuť si vydělat, strop neexistuje. Nabíráme také studenty či brigádníky a možnost pracovat part-time. Práce je také vhodná pro studenty ekonomie. kteří získají výbornou praxi.
Náplň:
- komunikace s potencionálními klienty o možnostech obchodování
- prezentace společnosti a jejich služeb
- assistence při zakládání klientských účtů
- informování klientů a aktuální situaci na sledovaných trzích
Požadujeme:
- ukončené SŠ/SOU
- výborný český nebo slovenský jazyk
- běžnou znalost práce na PC a internetu
- trestní bezúhonnost a spolehlivost
- chuť a ochotu učit se novým věcem
- tah na branku
- vysoké pracovní nasazení
Výhody :
Bonusy/prémie, provize z pradeje, Manažerský motivační program, flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka- místo výkonu práce, Na hřebenech II 1718/8, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2017-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-06-20T00:47:51

Společnost

RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka
  • RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka
  • Kontakt : Simon Sikora
  • E-mail : kariera@ufx.com
  • Adresa : RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka- místo výkonu práce, Na hřebenech II 1718/8, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

práce

pracovní

možnost

office

chuť

doby

studenty

hledáme

provize

bonusyprémie