PopisPožadujeme:
ÚSO vzdělání, ŘP sk. B, C, orientaci v problematice oprav, znalost servisu automobilů, nástaveb a pracovních postupů a oprav. Organizační schopnosti, dobré znalosti MS Office.
Náplň práce:
komunikace se zákazníky, organizace postupu servisních prací a kompletní zajištění průběhu oprav, zpracování administrativy a kalkulace oprav, řízení týmu mechaniků, komunikace se subdodavateli.

Nabízíme:
zajímavou a dynamickou práci, odborný a profesní růst, podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dotované teplé nápoje, parkoviště pro zaměstnance.

Telefonický kontakt: Po - Pá: 7:00 - 14:30 hod. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNetovická 374, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Servis jeřábů, a.s.
  • Servis jeřábů, a.s.
  • Kontakt : Andrea Trégrová
  • Telefon : +420 312 521 042
  • Adresa : Netovická 374, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

oprav

požadujeme úso

růst

řízení

týmu

mechaniků

komunikace

subdodavatelinabízímezajímavou

dynamickou

práci