Popismísto výkonu práce: Bucharova č.p. 2746, Stodůlky,
155 00 Praha 515
kontakt: Plačková Jiřina, e-mail: jirina@placek.cz

Pracovní náplň:
- podílení se na otevření nové prodejny
- zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj
- zodpovědnost za celý provoz provozovny
- zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnostji

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie

Požadujeme:
- znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje)
- zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- doré organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, kreativita, orientace na výsledek
- znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSUPER PET , a.s. - SUPER ZOO, Bucharova 2746, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-12T01:56:26

Společnost

SUPER PET , a.s.
  • SUPER PET , a.s.
  • Kontakt : Jiřina Plačková
  • E-mail : jirina@placek.cz
  • Adresa : SUPER PET , a.s. - SUPER ZOO, Bucharova 2746, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

znalost

zodpovědnost

vzdělání

řízení

středoškolské

maloobchodní

prodejny

prezentace

zboží

maloobchodě