Popismísto výkonu práce: Pekařská č.p. 621/7, Jinonice,
155 00 Praha 515
kontakt: Bílková Barbora, tel.: 257090006, e-mail: Barbora.bilkova@kuehne-nagel.com

Náplň práce:
Řídí všechny ovlasti týkající se financí a jejich správy: zajišťuje vnitřní kontrolní systém, vystupuje jako člen statutárního orgánu. Provádí kontrolu místních politik a postupů a dodržování předpisů, kontroluje profitabilitu, dodržování rozpočtu, produktivitu.
Požadavky:
Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
Vynikající orientace v oblasti financí, daní, právní legislativy
Velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
Řidičský průkaz typu B, znalost AJ, NJ výhodou Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPekařská 621/7, Jinonice, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně160000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-20T12:38:43

Společnost

Kühne + Nagel, spol. s r.o.
  • Kühne + Nagel, spol. s r.o.
  • Kontakt : Barbora Bílková
  • Telefon : +420 257 090 006
  • E-mail : Barbora.bilkova@kuehne-nagel.com
  • Adresa : Pekařská 621/7, Jinonice, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

dodržování

znalost

financí

místo

pozici vynikající

předpisů

kontroluje

profitabilitu

rozpočtu