PopisMísto výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Jinyang Li, e-mail: li.jinyang@bankcomm.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
1. Pomáhání generálnímu řediteli provádět různé řídící práce pro provoz celé pobočky;
2. Budete odpovědný za dodržování předpisů DGM, které zprávu přímo řídí a vyhodnocují;
3. Budete odpovědný za celkové řízení rizik pobočky a dohlížení na řízení dalších rizik včetně rizik souvisejících s dodržováním předpisů;
4. V souladu s nařízeními ústředí budete monitorovat a zajišťovat, aby se přednost poskytování úvěrů a úvěrového rizika dobře řídila a aby bylo úvěrové riziko striktně a účinně kontrolováno.
5. Poskytování zpětné vazby o řízení úvěrového rizika pobočky

Požadované vzdělání: Bakalářský, preferujeme obor finance, ekonomiku a účetnictví.

Pracovní zkušenosti v multikulturním prostředí jsou výhodou.

Požadované dovednosti:
• Plynulost v čínštině (ústní i písemná)
• Znalost vnitřních předpisů a systému Bank of Communications Co., Ltd. je výhodou

Životopisy v čínštině a angličtině na email: li.jinyang@bankcomm.com Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2018-12-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T17:43:24

Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Kontakt : Li Jinyang
  • E-mail : li.jinyang@bankcomm.com
  • Adresa : Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha

Klíčová slova

rizik

řízení

poskytování

čínštině

práce

rizika

úvěrového

předpisů

odpovědný

bakalářský