PopisMísto výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Jinyang Li, e-mail: li.jinyang@bankcomm.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
1. Organizování manažerských vztahů a provádění marketingového výzkumu, udržování vztahů se zákazníky a podporování vývoje trhu výběrem vysoce kvalitních zákazníků a stanovení jasného marketingového cíle.
2. Provádění oznámení o úvěrovém riziku pobočky, hodnocení rizika a plánu restrukturalizace úvěrových odběratelů pobočky;
3. Řízení a dohlížení na to, zda vedoucí vztahů provádějí řízení úvěrů vážně, zda úvěrové štáby dodržují úvěrové předpisy a požadavky a zda přijímají a zpracovávají žádosti o úvěry a vyšetřování;
4. Přezkoumávání zprávy o analýze úvěru a ověření pravosti úvěrového obchodu prováděné správci vztahů;
5. Uspořádávání a vedení vedoucích vztahů k monitorování úvěrů na základě úvěrových požadavků a nepřetržitého plnění regulačních požadavků v bankovních operacích včetně, nikoliv však výlučně - omezení AML & CTF atd.
6. Organizování interních manažerů, aby znali a aplikovali normy firemní kultury¨
7. Podávání hlášení přímo generálnímu manažerovi v rámci odpovědnosti za práci;
8. Odpovídání za zúčtování nepřenosných nevýkonných aktiv pro denní správu, pokud existují.

Požadované vzdělání: Bakalářský titul;

Preferované: znalosti se zaměřením na vzdělávání v ekonomických, finančních, marketingových, účetních, právních nebo jiných příbuzných oborech.

Požadované dovednosti:
• Plynulost v čínštině (ústní a písemná).
• Motivace se silnými marketingovými schopnostmi, schopnostmi analýzy, rozhodovacími schopnostmi, komunikativními schopnostmi a schopnost vést týmovou práci.
• Vynikající manažerské dovednosti se silným inovačním myšlením a se zkušenostmi s marketingovými strategiemi.
• Umět skvěle pracovat se softwarem společnosti Microsoft (Word, Excel, PowerPoint a Outlook).
• Plynulost v čínštině (ústní i písemná)
• Silné interpersonální a komunikační dovednosti
• Pokročilé dovednosti Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint a Outlook)

Životopisy v čínštině a angličtině zasílejte k rukám paní Li: li.jinyang@bankcomm.com Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2018-12-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T04:04:53

Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Kontakt : Li Jinyang
  • E-mail : li.jinyang@bankcomm.com
  • Adresa : Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha

Klíčová slova

vztahů

schopnostmi

dovednosti

čínštině

písemná

úvěrů

plynulost

microsoft

word

excel