PopisJihočeská univerzita v Českých Budějovicích realizuje v letech 2017-2021 projekt "Budování expertních kapacit - transfer technologií". Cílem projektu je rozvíjet Kancelář transferu technologií na JU (KTT JU).
Pracovní náplň:
- zajištění komplexního procesu administrace dotace (mimo jiné: příprava a zpracování monitorovacích, průběžných, závěrečných a jiných zpráv, žádostí o platby, vypořádání připomínkovacích řízení, přehledů, řešení nesrovnalostí atd.)
- příprava všech potřebných a podpůrných podkladů pro finanční, administrativní
a technické řízení projektu
- účast na pravidelných a mimořádných poradách,
- komunikace s přiděleným manažerem ze strany poskytovatele dotace,
- monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel MŠMT, odpovědnost
za jejich plnění
- monitorování a administrativní kontrola veškerých dokumentů a činností projektu
ve vztahu k plnění podmínek a pravidel MŠMT
- spoluúčast při přípravě a nastavení systému komplexní finanční a administrativní správy projektu vč. podpůrných metodických dokumentů
- monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace
- identifikace rizik a opatření pro jejich eliminaci
- administrativní a metodická podpora členům realizačního týmu
- zabezpečení povinné publicity projektu
- vedení evidence monitorovacích indikátorů
- koordinace spolupráce a zabezpečení podkladů pro kontroly projektu
- komercializační aktivity
Požadujeme:
- výhodou vzdělání ekonomického směru (SŠ, VŠ)
- znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
- znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- po zaškolení orientace a práce ve Finančním informačním systému (iFIS)
- organizační, koordinační a komunikační schopnosti, kreativní a strukturované myšlení týmového ducha, ochotu učit se novým věcem
- vysoké pracovní nasazení, pečlivost a flexibilitu
- odolnost proti stresu
Nabízíme:
- nástup v průběhu I. pololetí 2019
- plný úvazek (1,0)
- smlouvu na dobu určitou (po dobu trvání projektů) - do 09/2021
- motivační finanční ohodnocení (v závislosti na odvedené práci a dosažených výsledcích)
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání
i bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu), viz www.jcu.cz
- zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí, energický kolektiv spolupracovníků, možnost dalšího vzdělávání
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte pod značkou "Manažer administrace a finančního řízení projektu" na e-mail: nkursova@jcu.cz, horejsi@jcu.cz nejpozději do 29.1.2019-
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-19T03:50:51

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : E-mailové adresy
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

projektu

administrativní

projektu

řízení

finanční

znalost

podmínek

monitorovacích

dotace

administrace