PopisMísto výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Jinyang Li, e-mail: li.jinyang@bankcomm.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
1, Implementování strategií IT centra, výzkum a vypracovávání plánu rozvoje a pracovních plánů pražské pobočky pro IT;
2, Implementování výkonnostních cílů přidělených pobočkou a dále budete odpovědný za výkon správních útvarů;
3. Implementování politiky IT a systémů ústředí;
4, Budete zodpovědný za plánování, výstavbu, obstarávání, údržbu a správu IT infrastruktur, počítačové místnosti a softwaru / hardwaru pobočky Praha;
5, Zabezpečování sítě a zabezpečování dat, jakož i výstavba a výcvik systému obnovy po havárii pražské pobočky;
6, Provozování, údržba, optimalizace a upgrade obchodního systému pražské pobočky.
7, Spravování obchodních požadavků implementace pražské pobočky, včetně sběru, analýzy, rozvoje, přejímací zkoušky, dodávky.
8, Řešení denních administrativních záležitostí pražské pobočky a pomáhání generálnímu řediteli zpracovávat každodenní práci, mimo jiné organizování souvisejících setkání a připravování důležitých činností;
9, Spravování dokumentů a materiálů pražské pobočky, včetně korespondencí, oficiálních dokumentů a archivů;
10. Zabezpečování logistické podpory, mimo jiné včetně čištění, zabezpečení a údržby a správy kancelářských prostor;
11, Spravování investičního majetku a kancelářských potřeb pražské pobočky;
12, Řízení vnějších záležitostí, mimo jiné včetně externího styku, přijímání a organizace podnikových činností.
13, Spolupracování s ostatními odděleními pobočky.
14, Dodatečná ad-hoc práce přiřazená vedením pobočky nebo H.O.
15, Pomoc při vyřizování personálních záležitostí.

Požadované vzdělání: bakalářský titul, preferujeme obor IT nebo relevantní obor

Preferované dovednosti:
• Plynulost v čínštině (ústní a písemná);
• IT LAN & Wan, technická podpora IT a provozní zkušenosti;
• Být obeznámen s infrastrukturou a provozem počítačového IT serveru;
• Znalost v aplikacích MS Office. (Především MS Excel a MS Word)
• Motivace a schopnost pracovat pod tlakem;
• Silná mezilidská komunikace, vyjednávací a prezentační dovednosti;

Životopisy v čínštině a angličtině k rukám: li.jinyang@bankcomm.com Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2018-12-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T10:27:36

Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Kontakt : Li Jinyang
  • E-mail : li.jinyang@bankcomm.com
  • Adresa : Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha

Klíčová slova

pražské

pobočky

včetně

implementování

spravování

mimo

zabezpečování

čínštině

systému

kancelářských