PopisPrvní kontakt e-mailem

Náplň práce:
" organizace technické podpory
" vývoj, implementace a údržba politiky informační bezpečnosti
" tvorba projektové, technické dokumentace a interních předpisů
" řízení interních IT projektů
" správa nákupu softwaru a počítačového vybavení
" plánování a sledování plnění rozpočtu oddělení IT
Požadujeme:
" minimálně 3 roky praxe v oblasti IT;
" znalost správy system, moderních síťových technologií, principů zabezpečení informací, Cisco, Microsoft Windows Server 2012-2016, MS SQL 2012-2016, Active Directory, IIS, Linux
" praktické zkušenosti s cloudovými službami, virtualizačními systémy: Microsoft Azure, Office 365, Dynamics 365, Hyper-V;
" porozumění doporučeným konceptům ITIL ;
" zkušenost v jednání s kontraktory;
" vysoký výkon, odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu, zaměření na výsledky
" pokročilá znalost Angličtiny, plynulá znalost Ruštiny

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTuřanka 858/98a, Tuřany, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně48000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

MIRAI INTEX s.r.o.
  • MIRAI INTEX s.r.o.
  • Kontakt : Victorie Bartová
  • E-mail : v.bartova@mirai-intex.cz
  • Adresa : Tuřanka 858/98a, Tuřany, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

microsoft

interních

technické

znalost

doporučeným

hyperv quot porozumění

dynamics

office

azure

systémy