PopisVýběrové řízení na pracovní pozici - ředitel Městského kulturního střediska Vimperk.
Předpoklad nástupu: únor - duben 2019, případně dle dohody, na dobu neurčitou
se 6 měsíční zkušební dobou
Náplň práce:
- Vedení Městského kulturního střediska Vimperk
- Komplexní koordinace ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační správy organizace, případně správy dalších oborů organizace
- Zajišťování, zprostředkování, organizování, pořádání a koordinování kulturních programů ve Vimperku a spolupráce s dalšími organizacemi města
- Zajišťování, organizování, pořádání a koordinování kulturních, společenských a ostatních aktivit (divadelní předplatné, sezónní akce, klubová scéna, koncerty, workshopy, kultura školám a další)
- V rámci možností koordinace činnosti ostatních organizátorů kulturních, výchovných a společenských akcí na území města, především systematického plánování a časového rozvržení pořádaných akcí
- Zajišťování předprodeje vstupenek na kulturní a společenské akce
- Zajišťování propagace akcí a společenského dění na místní, regionální i republikové úrovni vhodnou formou
- Vytváření podmínek pro rozvoj estetické výchovy a vzdělávání - přednášky, besedy, kurzy, výstavy, apod. (např. výchovné pořady a koncerty pro školy)
- Vytváření podmínek pro zájmovou a uměleckou činnost spolků včetně úzké spolupráce s nimi
- Aktivní získávání finančních prostředků z regionálních, státních a evropských grantových programů
- Členství a aktivní účast v kulturní komisi a redakční radě Vimperských novin
- Úzká spolupráce s odborem školství, kultury a cestovního ruchu MěÚ Vimperk v oblasti koordinace, organizování a spolupořádání kulturních, výchovných a společenských akcí pro všechny věkové skupiny
- Vytváření tvůrčích impulzů pro zlepšení činnosti organizace
Místo výkonu práce: - Městské kulturní středisko Vimperk, Johnova 226, Vimperk
- správní obvod města Vimperk
Platové zařazení: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů
platová třída 11
Požadavky na uchazeče:
- Ukončené min. středoškolské vzdělání (manažerského, ekonomického či uměleckého směru výhodou)
- Morální bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce
- Řidičský průkaz minimálně skupiny B
Výhodou:
- Praxe v oboru managementu kultury, pořádání kulturních akcí
- Manažerské schopnosti (především: delegace úkolů, organizační schopnosti včetně dovednosti dlouhodobě plánovat, samostatné rozhodování, znalost základů personalistiky, schopnost efektivně komunikovat v týmu a se zřizovatelem)
- Zkušenosti s vedením pracovního týmu v oblasti kultury
- Tvůrčí a koncepční myšlení
- Orientace v oblasti kultury a cestovního ruchu (současné trendy, zdroje informací, potřeby různých cílových skupin)
- Znalost základních principů, na kterých jsou založeny příspěvkové organizace
- Zkušenosti se zpracováním žádostí o granty a řízením projektů, nejlépe v oblasti kultury regionální, státní nebo evropské úrovni
- Znalost prostředí a regionu
- Znalost cizího jazyka (němčina, angličtina)
- Znalost práce na PC (internet, Office, zkušenost s administrováním stránek a znalost grafických programů výhodou)
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 28.01.2019
do 17:00 hodin na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk.
Uzavřenou obálku označte heslem Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSteinbrenerova 6/2, Vimperk I, 385 01 Vimperk Mzda minimálně20720 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

Město Vimperk
  • Město Vimperk
  • Kontakt : Zdeněk Kuncl
  • Adresa : Steinbrenerova 6/2, Vimperk I, 385 01 Vimperk

Klíčová slova

kulturních

kultury

vimperk

oblasti

společenských

organizování

pořádání

akcí

koordinace

kulturní