PopisA02 z:27/11/2018 (ZamK)
Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (příprava reportů pro mateřskou společnost v Koreji)
- znalost SAP výhodou
- samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost, orientaci na dosažení cíle
Náplň práce:
- manažer kvality zodpovídá za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality, optimalizuje procesy managementu kvality, prosazuje a aplikuje moderní metody a nástroje managementu kvality v celé organizaci
- zodpovídá za tvorbu interních směrnic a norem systému kvality a zajišťuje jejich dodržování.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHyundai Steel Czech s.r.o. - prac. průmyslová zóna Nošovice [396], Hyundai 333/5, Nošovice, 739 51 Dobrá Mzda minimálně80000 Kč Mzda maximálně120000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T12:08:00

Společnost

Hyundai Steel Czech s.r.o.
  • Hyundai Steel Czech s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Franeková
  • Adresa : Hyundai Steel Czech s.r.o. - prac. průmyslová zóna Nošovice [396], Hyundai 333/5, Nošovice, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

kvality

zodpovídá

znalost

tvorbu

systému

managementu

řízení

rozvoj

optimalizuje

procesy