PopisNáplň práce:
- řízení a motivace divize logistiky, tj. oddělení plánování výroby, oddělení operativního nákupu materiálu, oddělení skladu a expedice včetně úseku interní logistiky (80 lidí)
- člen užšího vedení společnosti
- řízení nových projektů za oblast logistiky
- odpovědnost za zlepšování logistických procesů včetně režimu JIT, JIS
- úzká spolupráce s korejskou mateřskou společností, korejskými dodavateli a zákazníky prostřednictvím korejského koordinátora, který je interním členem divize logistiky
Požadavky:
- pracovní zkušenosti v oblasti logistiky na manažerské pozici minimálně 3 roky
- zkušenost s řízením materiálového a expedičního skladu
- zkušenost s vedením týmu
- VŠ/SŠ vzdělání
- vůdčí osobnost, samostatnost, odolnost vůči stresu
Výhodou:
- pracovní zkušenost v oblasti automotive
- práce v programu SAP
Nabízí:
- práci, která pro Vás bude výzvou
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSEJONG Czech s.r.o.- sídlo, Na Novém poli 385/1a, Staré Město, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně80000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

SEJONG Czech s.r.o.
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Němec
  • Telefon : +420 552 305 814
  • E-mail : pavel.nemec@sjcz.cz
  • Adresa : SEJONG Czech s.r.o.- sídlo, Na Novém poli 385/1a, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

oddělení

logistiky

zkušenost

řízení

pracovní

divize

oblasti

včetně

práci