PopisZamK
Pracoviště: Ostrava, Polsko, Slovensko
V případě zájmu volat od 7 do 15.30 hod. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavit od 7 do 15.30 hod.

RACETEQ s.r.o. - SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Pro naši nově představenou obchodní značku BUGO hledáme manažera/ku, který ji bude úspěšně rozvíjet doma i v zahraničí.

Náplň práce:
- promo značky společnosti
- orientace na koncového zákazníka
- prezentace produktů společnosti
- péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování
- pravidelný reporting vedení společnosti
- plánování a management promo aktivit produktů

Požadujeme:
- průkazné zkušenosti v oblasti "retail" nebo e-shop alespoň 5 let
- marketingové dovednosti
- průkazné budování či rozvoj obchodní značky (např. vlastní)
- komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
- velkou výhodou je znalost trhu elektroniky
- výborný time management
- cit pro detail
- orientace na výsledek

Nabízíme:
- služební PC, telefon
- stravenky (po skončení zkušební doby stravenka v hodnotě 50 Kč/den, po 6 měsících 100 Kč/den)
- o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat

Vaše dotazy Vám ochotně zodpovíme a detaily upřesníme během přijímacího pohovoru.
Nástup možný ihned. PP na dobu určitou 6 měsíců, po té možnost prodloužení. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRACETEQ s.r.o.,, K Myslivně 2362/9, Poruba, 708 00 Ostrava 8 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

RACETEQ s.r.o.
  • RACETEQ s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Endlová
  • Telefon : +420 552 308 185
  • E-mail : hr@raceteqcz.com
  • Adresa : RACETEQ s.r.o.,, K Myslivně 2362/9, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Klíčová slova

obchodní

společnosti

bugo

průkazné

promo

znalost

značky

orientace

zamk pracoviště

výhodou