PopisMÍSTO VÝKONU : Spálená č.p. 108/51, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Silvie Černochová, e-mail: hr@memsource.com
Tato velice zajímavá pozice je určena pro zkušeného marketingového profesionála (anglického rodilého mluvčího), který bude řídit zasílání zpráv a digitální růst inovativní a rychle rostoucí společnosti Memsource zabývající se jazykovými technologiemi. Jako vedoucí marketingu budete vést globální online prezenci společnosti, úspěšně sdělovat hodnotu produktu potenciálním zákazníkům a uživatelům a zvyšovat možnosti příjmu.
Náplň práce:
" vytváření, vyvíjení a vykonávání špičkového marketingu na všech kanálech pro globální trhy, zvyšování inbound marketingu a příležitostí k prodeji
" branding - zvyšování povědomí firmy v online a offline kanálech a spolupráce na eventech
" zvyšování visibility společnosti na 50 eventech ročně
" tvorba a dohlížení na rostoucí marketingový tým, identifikace cílů a ukazatelů výkonnosti - KPIs a vytváření kolaborativního prostředí
" spolupráce s interními odděleními ohledně zasílání zpráv a propagačních akcí, včetně obchodního oddělení, solution architects (architektů řešení) a produktového týmu
" správa marketingového rozpočtu a nastavení, měření a plnění ukazatelů výkonnosti - KPIs.
" příprava a prezentace pravidelných reportů o aktivitách digitálního marketingu a dosažených cílech
" Identifikace a implementace nových marketingových technologií a trendů
Požadavky:
" minimálně 3-5 let prokázaných zkušeností s vývojem cross-channel marketingových strategií a úspěšných online kampaní na vysoké úrovni
" anglický rodilý mluvčí
" Vynikající znalost online marketingu a optimalizace, nejlépe se zkušenostmi na trzích B2B a SaaS
" silné analytické schopnosti, schopnost interpretovat metriky a statistiky kampaní pomocí nástrojů (Google Analytics, PowerBI, Kibana, Forestry, Salesforce, Pardot) a identifikovat klíčové příležitosti růstu a oblasti pro zlepšení
" Zkušenosti spolupracují s externími dodavateli, agenturami, externími pracovníky a organizátory
" Zkušenosti v oblasti překladu a lokalizace preferovány
English version:
This is an exciting role for an experienced marketing professional to drive the messaging and digital growth for an innovative and rapidly growing language technology company. As Head of Marketing, you will drive Memsource´s global online presence, successfully communicate product value to prospects and users, and increase revenue opportunities.
Your role will be to:
" Create, develop, and execute cutting-edge marketing across all channels for global markets, increasing inbound marketing and sales opportunities
" Increase the brand visibility across online and offline channels and collaborate with the Events
" Drive company visibility at 50 events per year
" Build and oversee a growing marketing team, identify targets and KPIs, and create a collaborative environment
" Collaborate with internal departments on messaging and promotions, including sales, solution architect, and product teams
" Manage the marketing budget and set, measure, and meet target KPIs
" Prepare and present regular reporting of digital marketing activities and achieved goals
" Identify and implement new marketing technologies and trends
We are looking for someone with the following experience and skills:
" At least 3-5 years of proven experience in developing cross-channel marketing strategies and executing succes Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSpálená 108/51, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně100000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T04:34:06

Společnost

Memsource a.s.
  • Memsource a.s.
  • Kontakt : Silvie Černochová
  • Adresa : Spálená 108/51, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

and

marketing

online

the

marketingu

for

společnosti

visibility

with

kanálech