PopisVEDOUCÍ KOPRETINY - CENTRA PRO RODIČE S DĚTMI (KOORDINÁTOR PRORODINNÝCH SLUŽEB).
Náplň práce:
- řízení centra, plánování a realizace aktivit, vedení koordinátorů jednotlivých poboček, zajištění provozních záležitostí, spolupráce při finančním zajištění služby, vedení související administrativy.
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: únor/březen 2019, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- pracovní poměr na 1,0 úvazku,
- zajímavou, smysluplnou a kreativní práci,
- možnost podílet se na rozvoji služby,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání,
- předpoklady pro práci s rodinami s dětmi,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- výborné organizační schopnosti,
- kreativní myšlení, přinášení zajímavých nápadů,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Ing. Jana Zelená, Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email jana.zelena@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019.
Bližší informace: Ing. Jana Zelená, mob.: 777 755 656,
email: jana.zelena@zdar.charita.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Kopretina - centrum pro rodiče s dětmi - pobočka Bystřice nad Pernštejnem, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Jana Zelená
  • Telefon : +420 777 755 656
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Kopretina - centrum pro rodiče s dětmi - pobočka Bystřice nad Pernštejnem, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

žďár

vedení

kreativní

práci

zajištění

pracovní

jana

zelená

ing

sázavou