PopisMísto výkonu práce Dražkovice.
Náplň práce : vyhledávání obchodních příležitostí, komunikace se zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba nabídek, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách.
Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní znalost AJ, pokročilá znalost práce s kancelářským SW, ŘP sk. B., všeobecný rozhled, ochota cestovat. Technické zaměření a praxe v chladicí technice vítány.
Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte “Obchodní manažer”. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDražkovice 157, 533 33 Pardubice 23 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

K a S, s.r.o.
  • K a S, s.r.o.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • E-mail : prace.bno@kas.cz
  • Adresa : Dražkovice 157, 533 33 Pardubice 23

Klíčová slova

práce

znalost

obchodních

obchodní

praxe

technice

přátelském

práci

perspektivní