PopisPožadavky: vysoká škola, jazyky: angličtina a hindština, praxe 3 roky v mezinárodním nákupu, zkušenosti s výběrovými řízeními na dodavatele, čtení výkresové dokumentace,
Náplň práce:
- Vedení malého týmu
- Projektové řízení
- Zodpovědnost za poptávkové řízení pro strategické díly, celky a komponenty
- Komunikace se strategickými dodavateli a partnery
- Služební cesty
Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, dovolenou a další, telefonní tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na ubytování, manažerský bonusový program.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTrnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2017-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

ZETOR TRACTORS a.s.
  • ZETOR TRACTORS a.s.
  • Kontakt : Kateřina Valová
  • Telefon : +420 533 430 491
  • Adresa : Trnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

příspěvek

požadavky

pojištění

dodavateli

partnery služební

cesty zaměstnanecké

výhody

závodní

stravování

týdnů