Popismísto výkonu práce: Vyskočilova č.p. 1561/4a, 140 00 Praha 4
kontakt: Hájková Adriana, e-mail: adriana.hajkova@ibs-sro.com
EPG Solution Sales Manager Cloud Infrastructure (Řídící pracovníci v oblasti obchodu)

Uchazeč je zodpovědný za vedoucí funkci v oblasti podpory prodeje. Vede, vyvíjí a řídí tým vysoce kvalifikovaných specialistů na platformu datové technologie (PSS).

Náplň práce zahrnuje následující:

" Vedoucí prodeje: splňuje prodejní cíle a provozní normy.
" Schopný plánovač: buduje účelný plán prodeje a vyhodnocuje transformační posuny na trhu.
" Lidský vůdce: vytváří vysoce výkonný tým.
" Prodejce: Vytváří silnou a aktivní obchodní síť.
" Používat nové technologie
" Přispívat k pozitivnímu řešení

Požadavky: min. bakalářské vzdělání v oboru informatiky nebo podobné disciplíny v oblasti informačních technologií nebo v oboru obchodní administrativy nebo požadovaná praxe, zkušenosti v oblasti řízení prodeje, odborné znalosti v oblasti podnikání a znalosti o technologiích, zkušenosti s vedením týmů lidí, angličtina na profesní úrovni, výborná schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost být skvělý prodejní trenér a vůdce
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMICROSOFT s.r.o. 002, Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně250000 Kč Nastoupit od2017-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-12-14T10:06:38

Společnost

MICROSOFT s.r.o.
  • MICROSOFT s.r.o.
  • Kontakt : Adriana Hájková
  • Telefon : +420 777 747 663
  • E-mail : adriana.hajkova@ibs-sro.com
  • Adresa : MICROSOFT s.r.o. 002, Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

oblasti

prodeje

vůdce

práce

vytváří

schopnost

zkušenosti

obchodní

oboru

prodejní