PopisNáplň práce
S týmem prodejců budeš procházet cestou, která povede k plnění cílů prodeje produktů a služeb a to od A až do Z.
Jaký bys měl být?
- Máš zkušenosti s vedením prodejců v Call centru.
- Jsi obchodník duší i tělem.
- Rozumíš si s počítačem – MS Office.
Co ti nabízíme?
- Dobrodružnou práci s posádkou, která potřebuje svého kapitána.
- Už jsi někdy v zaměstnání dostával nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
- Práci v krásném pracovním prostředí call centra ATODA, které se nachází v Administrativní centru PIANO.
- Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.
- Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30), víkendy a svátky volno.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám tvůj životopis na email nabory@atoda.cz, nebo nám rovnou zavolej na 380 900 122.
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLidická tř. 2331/6a, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T13:37:14

Společnost

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.
  • ATODA Telemarketing, spol. s r.o.
  • Kontakt : Nicola Plánská
  • Telefon : +420 380 900 122
  • Adresa : Lidická tř. 2331/6a, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

call

prodejců

náplň

ovoce

koblihu

běžné práci

vkrásném

pracovním

prostředí

centra