PopisNÁPLŇ PRÁCE

- Analýza zákaznických požadavků (ekonomických, technických)
- Specifikace funkcí pro vývojovou část
- Tvorba procesních a funkčních návrhů informačního systému
- Konzultace vývojářům a zákazníkům
- Spolupráce s členy mezinárodního vývojového týmu na implementaci produktu

POŽADAVKY

- VŠ vzdělání technického či ekonomického směru se zaměřením na IT
- Praxe v oblasti IT analýzy či konzultací výhodou
- Výborné analytické schopnosti, logické uvažování
- Znalost základních principů software architektury
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Výborná znalost AJ nebo NJ pro denní užití
- Znalost procesů v maloobchodě výhodou
- Znalost SQL, UML či programování výhodou
- Schopnost pracovat v týmu
- Ochota cestovat

NABÍZÍME

- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu
- Lokalitu v centru Plzně s vynikající dostupností
- Příjemný mladý kolektiv a moderní pracovní prostředí
- Společné mimopracovní aktivity (bowling, kola, motokáry, večírky, dětský den,…)
- Volitelné jazykové kurzy (AJ, NJ, RJ) zdarma
- Sportovní aktivity a relaxace v areálu zdarma (squash, masáže,…)
- Stravenky (restaurace v areálu)
- Přátelská a otevřená firemní kultura
- Možnost podívat se za našimi zákazníky po světě
- 26 dní dovolené
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRadčická 60/40, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-04-27T11:53:14

Společnost

EUROSOFTWARE, s.r.o.
  • EUROSOFTWARE, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Vondrášková
  • Adresa : Radčická 60/40, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

znalost

výhodou

aktivity

pracovní

náplň

mimopracovní

společné

prostředí

moderní

kolektiv