Popismísto výkonu práce: Pekařská č.p. 601/8, Jinonice,
155 00 Praha 515
kontakt: Podhorová Lucie, tel.: 325545450, e-mail: personalni@tph.cz
Hledáte práci, kde budete zodpovědní za vlastní odvedenou práci?
Hledáme Vedoucího pracovníka do obchodního oddělení na pobočku v Praze.

Náplň práce:
" Jednání s obchodními partnery
" Komunikace napříč celou společností
" Vedení obchodního týmu

Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" Vhodné pro osoby s praxí v obchodním oddělení
" Práce s PC (MS Office)
" Výhoda znalosti systému Pohoda
" AJ na komunikativní úrovni, popřípadě NJ
" Samostatnost, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvky na stravu ve formě stravenek
" Slevu na firemní výrobky
" Zázemí stabilní společnosti

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito.

Zaměstnanecké výhody:
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBIOMEDICA S. R. O., Pekařská 601/8, Jinonice, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-29T04:07:33

Společnost

Biomedica, spol. s r.o.
  • Biomedica, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lucie Podhorová
  • Telefon : +420 325 545 450
  • E-mail : personalni@tph.cz
  • Adresa : BIOMEDICA S. R. O., Pekařská 601/8, Jinonice, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

týdnů

práci

obchodního

místo

stravenek quot slevu

systému

pohoda quot aj

komunikativní

úrovni

popřípadě