PopisKontakt: eva.bordovska@manpower.cz
Pracoviště: Kopřivnice

Máte praxi z manažerských pozic v interní logistice a řízení skladových prostor? Je pro Vás u potenciálního zaměstnavatele důležité postavení na trhu? Jste schopen do firmy přinést nové podněty, co se týče implementace logistických metodik? Pak nám zašlete svůj životopis!

POPIS POZICE

řízení vnitřního a vnějšího toku materiálu
nastavování a optimalizace logistických procesů
zodpovědnost za aktuálnost a úplnost skladových položek
návrhy procesů pro zefektivnění skladování
komunikace se zákazníkem
odpovědnost za měsíční a roční náklady a cíle
vedení podřízených pracovníků

PROFIL KANDIDÁTA

zkušenosti se řízením skladu či vnitřního toku materiálu, nejlépe ve výrobní společnosti
znalost AJ na pokročilé úrovni
zkušenost se zákaznickou logistikou
zkušenost s optimalizací procesů a projektových řízením
výborné organizační schopnosti
odolonost vůči stresu
komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNový Jičín, Nový Jičín Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2018-11-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-05T14:38:36

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Kontakt : Eva Bordovská
  • Telefon : +420 607 060 633
  • Adresa : Nový Jičín, Nový Jičín

Klíčová slova

logistických

toku

vnitřního

procesů

skladových

kontakt

podřízených

řízením

kandidátazkušenosti

pracovníkůprofil