PopisVEDOUCÍ SKLADU (logistika, rychloobrátka)

PROČ PRACOVAT U NÁS ? NABÍZÍME....
- práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny
- zajímavé finanční ohodnocení
- bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- rozšířené možnosti čerpání dovolené
- možnost kariérního postupu
- vzdělávání a rozvoj

JE TO PRÁCE PRO TOHO KDO...
- umí motivovat a rozvíjet tým kolegů (cca 30-35 skladníků, expedientů a administrativa)
- má prokazatelné zkušenosti s řízením týmu
- má výborné komunikační a organizační schopnosti
- je samostatný, zodpovědný, časově flexibilní
- praxe na stejné nebo podobné pozici podmínkou

CO BUDETE DĚLAT? BUDETE...
- organizovat, řídit a koordinovat činnosti na skladě
- organizovat a plánovat práci týmu
- komunikovat s ostatními odděleními společnosti
- zodpovídat za inventury, dodržovat BOZP a PO

V případě zájmu zašlete Váš životopis na zamestnani@hortim.cz nebo volejte na 601 127 174. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T11:11:20

Společnost

Hortim-International, spol. s r.o.
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Hana Mudráková
  • Telefon : +420 601 127 174
  • Adresa : Kšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

týmu

práci

organizovat

komunikační

organizační

schopnosti

výborné

samostatný

zodpovědný

řídit