PopisAdresa: Praha
Kontakt: Vícenecová Romana, e-mail: Romana.vicenecova@ibs-sro.com
Náplň: Vedení a podpora společnosti., hledání dlouhodobých příležitostí pro růst a rozvoj firmy, tvorba a schvalování firemních cílů a strtegií, plánování firemního rozvoje a sestavování vzniklých překážek v chodu společnosti, zodpovědnost za dlouhodobý růst.
Požadavky:
Angličtina na úrovni rodilý mluvčí, výhodou. Zkušenosti v oboru. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěACNielsen Czech Republic s.r.o.- místo výkonu práce, Praha Mzda minimálně200000 Kč Nastoupit od2017-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-17T13:24:19

Společnost

ACNielsen Czech Republic s.r.o.
  • ACNielsen Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Romana Vícenecová
  • E-mail : Romana.vicenecova@ibs-sro.com
  • Adresa : ACNielsen Czech Republic s.r.o.- místo výkonu práce, Praha

Klíčová slova

společnosti

adresa

zodpovědnost

rozvoje

sestavování

vzniklých

překážek

chodu

růst požadavkyangličtina

dlouhodobý