Popiskontakt:Mgr. Marina Saprykina, e-mail: ms@pragal.eu, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Ječná č.p. 2093/32a, Praha 2.
Náplň práce:
Kontaktní osoba pro externí partnery zajišťující účetní a daňové služby.
Kontrola práce externích partnerů.
Posuzování finančních hlášení a reportů.
Spolupráce na systému zadávání objednávek a vypracování reportů.
Vyhledávání vhodných externích spolupracovníků a partnerských společností.
Komunikace s klientským oddělením.
Požadavky:
apod.)
Aktivni znalost českého jazyka slovem i písmem.
Dobré komunikační schopnosti v českém jazyce.
Porozumění základním účetnim principům.
Znalost ruského jazyka, vzdělání a zkušenost ve firemním účetnictví a finančnictvívýhodou. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJečná 2093/32a, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-11-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T02:16:04

Společnost

PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
  • PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
  • Kontakt : Mgr. Marina Saprykina
  • E-mail : klient@pragal.eu, ms@pragal.eu
  • Adresa : Ječná 2093/32a, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

externích

jazyka

kontaktmgr

písmem dobré

vhodných

spolupracovníků

partnerských

společností komunikace

klientským