PopisKontakt: Markéta Kovaříková, marketa.kovarikova@manpower.cz, +420 731 139 542
Místo pracoviště: Ostrava/Kopřivnice

Máte povědomí o vývoji nových technologií a zajímáte motosport?
Ovládáte angličtinu?

Do nové vzniklého vývojového centra, zaměřeného na motosport, hledáme vhodného kandidáta na pozici provozního manažera.

POPIS POZICE
- Budete zodpovídat za bezproblémový chod centra
- Budete řešit operativní problémy
- Tvořit, plánovat a celkově kontrolovat provoz
- Vašim úkolem bude reprezentace společnosti na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty
- Zároveň budete dělat obchodní činnost zaměřenou na motosport

PROFIL KANDIDÁTA
- Min. SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
- Angličtinu na pokročilé úrovni
- Zkušenosti z obdobné pozice( vedení R&D, servisního centra, apod.)
- Reprezentativní vystupování, prezentační a organizační schopnosti
- Musíte mít i obchodního ducha
- Flexibilita, samostatnost jsou také nutností

NABÍZÍME
- Možnost podílet se na zajímavých projektech
- Zázemí silné a stále rozvíjející společnosti
- Účast na sportovních akcích
- Příležitost k osobnímu rozvoji
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravu, penzijní připojištění, atd. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěManpower, Ostrava Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-09T14:37:02

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Adresa : Manpower, Ostrava

Klíčová slova

centra

kontakt

apod

flexibilita

ducha

obchodního

musíte

schopnosti

organizační

prezentační