Popismísto výkonu práce CT Park Nová Hospoda, hala 6, 348 02 Bor
Náplň práce:
- řídí a koordinuje denní dodávky materiálů od dodavatelů na zabezpečení výroby
- vykonává plánování dodávek materiálů na zabezpečení denní výroby
- při změně plánu výroby vyplývající od zákazníka toto promítá do plánu JC na zabezpečení dodávek materiálu
- denně spolupracuje a řeší problémy v dodávkách s dodavatelskou a přepravní firmou pro zajištění dodávek materiálu
- zajišťování invertarizace materiálu
- pracuje se systémem SAP, MFG PRO, JTDS,
- zajišťuje speciální transport
- řídí a koordinuje pravidelný cycle count na přidělených dílech
- vypracování analýz v případě měnících se plánů od zákazníka

Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání
- praxe v oboru v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti
- znalost AJ na plynulé úrovni, NJ výhodou
- znalost práce na PC MS Office (SAP- podmínkou, MFG PRO - výhodou)
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
- analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
- schopnost určování priorit v souladu s cíli společnosti
- schopnost přizpůsobit se rychlým změnám
počet hodin týdně 37,5
podnikové stravování, dovolená navíc
rezervace pro cizince na zam. kartu
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAdient Bor s.r.o. (Nová Hospoda), Nová Hospoda 29, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-10-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-13T01:55:12

Společnost

Adient Bor s.r.o.
  • Adient Bor s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Doxanská
  • Telefon : +420 739 246 491
  • Adresa : Adient Bor s.r.o. (Nová Hospoda), Nová Hospoda 29, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

zabezpečení

dodávek

práce

plánu

koordinuje

denní

materiálů

místo

výhodou znalost

samostatnost